אמיר יקותיאל - רוח צעירה בתחום הנדלן

אומרים שבשביל להיות יזם נדל"ן מצליח אתה צריך שיהיו לך מספר כישורים. אתה צריך לדעת לזהות פוטנציאל, אתה צריך להיות בעל יכולת ראייה לטווח ארוך, להיות מסוגל להסתכל על התמונה מלמעלה באופן נרחב, להכיר את השוק ולזהות מגמות שמתרחשות בו. יש מי שטוען שיזמי נדל"ן הם סוג של מהמרים שהחכמים ביניהם יודעים מתי להמר, איפה להמר ומתי לעצור את ההימור.

אמיר יקותיאל יזם נדל"ן צעיר בעל קבוצת יקותיאל, מביא איתו לעולם הנדל"ן תכונה נוספת שאנחנו לא עדים לה מספיק בתחום, מדובר ברוח רעננה וצעירה, רוח שבאה לידי ביטוי בבחירת מיזמי הנדל"ן שלו, החל ממבנים פרטיים, דרך מבנים עסקיים ועד מבנים לסטודנטים, ומתחמים לאנשים מבוגרים, וכן באופי המיזמים, העיצוב והתכלית שלהם.

במסגרת אותה רוח צעירה שמכניס אמיר יקותיאל לתחום הנדל"ן, אנחנו רואים מבנים משופרים ואיכותיים, אשר האיכות שלהם גבוהה מאוד והיעילות שלהם כלפי מי שמתגורר או עובד במקום גבוהה מזו שבמקומות אחרים. אמיר יקותיאל גם מביא עמו רוח צעירה בכל הקשור להשבחת הקרקע אשר עם הזמן הופכת לשכונת מגורים או למקום בו ניתן לבנות מבנים עסקיים, מבנים פרטיים ועוד.

מיהו אמיר יקותיאל?

אמיר יקותיאל

אמיר יקותיאל הוא עו"ד במקצועו אשר בשנת 1993 הקים את קבוצת יקותיאל שעוסקת בייזום פרויקטים של נדל"ן. הקבוצה מעסיקה את כל אנשי המקצוע בתחום, החל מעורכי דין, אדריכלים, יועצים פיננסים, ועד אנשים מקצועיים שמתמחים בבנייה עצמה. הקבוצה פעילה במגוון תחומים בתחום הנדל"ן, כולל ייזום קבוצות רכישה, בניית פרויקטים פרטיים ומסחריים, השבחת קרקע, קידום פרויקטים לחברות ממשלתיות ופרטיות וכן השקעות בתחומים שונים שמחוץ לעולם הנדל"ן.

קבוצת יקותיאל פועלת בין היתר בקרב סטודנטים עם בנייה של מתחמים לסטודנטים, בקרב אנשי עסקים, משפחות צעירות והקהל הרחב. לקבוצה פרויקטים בכל אזור השרון, וכן באזור תל אביב וגוש דן.

כיצד מגיעים לקבוצת יקותיאל

ניתן להגיע אל פרויקטים של קבוצת יקותיאל דרך קשר ישיר עם החברה וכן דרך פרויקטים שונים שהחברה מקדמת. מאחר ולקבוצה מיזמי נדל"ן בתחומים רבים, הרי סביר להניח, שכל אחד יכול למצוא באחד מהם את מבוקשו.

כמו שציינו בתחילת המאמר,  הקבוצה מבטאת רוח צעירה ורעננה שכמוה לא נראתה בשוק הנדל"ן הישראלי במשך שנים רבות. זה בא לידי באופי הפרויקטים, בנייתם ועיצובם, ביחס ללקוחות של החברה, ובתהליך המתמשך שעוברת החברה עם הלקוחות עד ואחרי קבלת המפתח.

לקוחות אשר מחפשים מבנים ברוח חדשה, מוזמנים לפנות אל הקבוצה ואנשיה כבר ישמחו להפנות אותם לפרויקטים שונים ומגוונים, פרויקטים ברמה אחרת, אשר מבטאים רוח שונה. חשוב להבהיר, רוח זו לא באה על חשבון האיכות ולא גורעת כהוא זה מאיכות הבנייה, היא משתלבת בה היטב ומבליטה את יכולותיה של הקבוצה בהיבטים שונים ורבים.