אימון עיסקי ייחודי

כלים לשיפור מיומנויות תקשורת בינאישית

אימון לשיפור מיומנויות תקשורת בינאישית שם דגש לרכישה ושימוש באוצר מילים נכונות המתאימות לסיטואציה. בפן העיסקי המודעות לכוחן של המילים המקדמות והנכונות והשפעתן על השומע (לקוח) יביאו לתוצאה טובה יותר והישגים.

צמיחה אישית בתוך ארגון ובניית קריירה אימון אישי לבניית מסלול קריירה נועד למקד ולעזור בקבלת החלטות תוך בניית סדרי עדיפויות והתייחסות למכלול החיים. האימון מתאים לכל אדם בין אם הוא נמצא בתפקיד בתוך ארגון ובין אם הוא מחפש עבודה.

התמודדות במצבי קונפליקטים

ניהול אפקטיבי של קונפליקטים מתחיל בהבנה שקונפליקט אינו שלילי אלא חיובי. תהליך האימון בא לעודד חשיבה זו ולגרום ליצירת דרכי חשיבה חדשות, חדשנות, חלופות לפתרון בעיות כך שקונפליקטים המנוהלים היטב הינם נורמה ארגונית בריאה.

אימון עיסקי

שיפור ביצועים עיסקיים-אישיים

שיפור ביצועים הינו תהליך חוצה ארגון שמטרתו לייצר התאמה בין האסטרטגיה של הארגון לבין יכולתו לממש אותה. בתוך התהליך התהליך מתקיימת התבוננות על כלל הארגון ברמת הכלל והפרט.

התהליך מתבצע בשלושה שלבים:

  • אבחון עומק
  • בניית תוכנית עבודה
  • אישור,יישום והטמעת התוצרים

 

התמודדות עם פחד מפני הצלחה

הפחד מהצלחה הוא שורש עמוק הטבוע בתוכנו ומוביל את מרביתנו לכישלון ומחבל בעלייה כלפי מעלה בחיינו. האימון מקנה איתור מהיכן נובע הפחד והחסימות אשר מונעות מאיתנו להתקדם בכל המישורים בחיינו. ההבנה והמודעות יאפשרו מעבר למישורים מקדמים וניהול חיינו בבטחון.