ניהול כלכלת משפחה

איך ישראל טאייב יכול לעזור לכם בניהול כלכלת המשפחה

רובנו מתקשים להיות אחראים על ניהול פיננסי נכון של המשק הבית, מה שגורם לרוב המשפחות בישראל לחיות באוברדראפט בלתי נגמר. ההתנהלות הכלכלית השגויה שלנו מונעת מאיתנו להתקדם – רמת החיים לא עולה, אין אפשרות לחסוך או להוציא הוצאות מיותרות, וזאת ללא קשר לכסף שאנחנו מכניסים. מדוע? הסיבות לכך הן רבות, אך כאמור, שורשיהן נעוצים בניהול שגוי של משק הבית. אפשר, וחשוב ללמוד לנהל את כלכלת המשפחה בצורה יעילה וחסכונית. ישראל טאייב מספק ייעוץ פיננסי לעסקים וגם למשקי בית הזקוקים לעזרה.

 

כיצד יוכל ישראל טאייב לשקם את משק הבית שלכם?

התנהלות כלכלית נכונה דורשת תהליך, שראשיתו בניתוח המצב כיום – בדיקת המאזן הפיננסי של המשפחה, הכנסות למול הוצאות, שימוש באשראי והלוואות קיימות, כל אלה ועוד יספקו מידע התחלתי על תזרים המזומנים הביתי שלכם. בעזרת ישראל טאייב, יועץ מנוסה בתחום, תוכלו לעשות סדר בדברים – ישראל טאייב כלכלת משפחה

  • קביעת תקציב משפחתי ריאלי, בהתאם להכנסות הקיימות. התקציב החדש יכלול גם כיסוי הוצאות מחודשים קודמים, וסגירת הלוואות, אם יש כאלה.
  • כיוון שבמהלך חיי היום יום אנחנו זקוקים לרכישות ולהוצאות שונות, אשר לא כולן הכרחיות, יש לקבוע סדר עדיפויות. ישראל טאייב יסייע לבני המשפחה לנהל שיחה על התקציב טעל מה שהוא מאפשר, ובעזרתו תוכלו לקבוע מהו סדר העדיפויות שלכם. עמידה בהתחייבות זו תהיה שלב נוסף בדרך ליציבות כלכלית.
  • בדיקת התכנונים הכלכליים לעתיד הרחוק. מעבר להוצאות כאן ועכשיו, באחריותנו לדאוג לעצמנו כלכלית גם לשנים הבאות – תוכניות פנסיה וחסכונות שונים, הם הדאגה שלנו לעתיד. במסגרת הייעול שנעשה במשק הבית נעבור על תוכניות החיסכון הקיימות (אם יש כאלה), ועל ההפרשות לפנסיה, ונוודא שהן תואמות את רמת החיים שאנחנו מבקשים ואת ההכנסות שלנו כיום.
  • בתום תכנון התקציב המשפחתי, ישראל טאייב ידאג שאתם, כמשפחה, תצליחו ליישם אותו. מעקב אחר ההוצאות החודשיות לעומת ההכנסות, ובדיקה האם חל שינוי מספק בתזרים. התנהלות אחראית תביא אתכם לשיפור מצבכם הכלכלי, ולידע שיאפשר לכם להמשיך להתנהל נכון גם בעתיד.

ניהול משק בית הוא בהחלט משימה לא פשוטה, חוסר ידע וחינוך מספקים בתחום מונעים מאיתנו לבצע שיקולים כלכליים נכונים. נדמה שככל שאנחנו עובדים קשה יותר – כך אנחנו זקוקים ליותר כסף כדי לגמור את החודש… אף פעם לא מאוחר לפנות לסיוע מקצועי! ייעוץ כלכלי מנוסה ואחראי יאפשר לכם, ולמשפחתכם, לנהל את כלכלת המשפחה שלכם בצורה נכונה ויעילה יותר, כך תוכלו לזכות בחופש כלכלי ובראש שקט.

סרטון של ישראל טאייב: