נדל"ן מסחרי בפ"ת: MSN נדלן משווקת את מתחם המשרדים 456

חברת MSN נדל"ן בבעלות גילי מולכו הכריזה על שיווקם של 3 מבני משרדים חדשים במתחם עסקים והייטק במערב פתח תקווה, בו יוכלו משקיעים ורוכשי נדל"ן לרכוש משרדים בכל גודל שהוא במחיר של 6900 ש"ח בלבד למ"ר.

על פי חוות דעת והערכות שגיבשו מומחי נדל"ן – הפרויקט החדש של חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן צפוי להניב למשקיעים בו תשואה שנתית גבוהה במיוחד של בין 8.5% ל-10.5%.

משרדים במרכז הארץ בכלל, ובעיר פתח תקווה בפרט, הם מצרך מבוקש מאוד. בהשוואה למתחמי משרדים אחרים באזור, מתחם המשרדים 456 של MSN מוצע למשקיעים במחיר אטרקטיבי ביותר ומחירי השכירות למטר רבוע אחד של משרד מהם צפויים ליהנות המשקיעים בפרויקט עומדים לפי ההערכות על בין 60 ש"ח ל-100 ש"ח.

456 חוות דעת על הפרויקט

באופן כללי, חוות דעת של מומחים על פרויקטי נדל"ן מסחרי מעידות על השקעה אשר מניבה בדרך כלל תשואות גבוהות בהרבה מהשקעה בנדל"ן למגורים. זאת מבלי להזכיר יתרונות נוספים של נדל"ן מסחרי, כמו יציבות השוכרים (אשר משפיעה באופן ישיר על תקופת ההשכרה) וסף כניסה נמוך (הון עצמי נדרש של 250 אלף ש"ח בלבד).

רן צדיקריו, מנכ"ל משותף בחברת MSN נדל"ן מסר כי "פרויקט 456 נותן למשקיעי נדלן הזדמנות אמיתית לעשות תשואות גבוהות בהשקעת סכום כסף נמוך יחסית, אשר קרוב לוודאי לא הייתה מתאפשרת להם בפרויקטים אחרים."

 

מה עוד אנחנו יכולים לספר לכם על פרויקט 456 של MSN נדל"ן? חוות דעת

פרט להמלצות הרבות שמתקבלות בקשר אליו ולחוות הדעת המחמיאות, חברת MSN נדל"ן מאפשרת לכל קונה לבחור בעצמו את גודל משרדו. כן כן, שמעתם נכון. אין הגבלה של מ"ר למשרד וכל רוכש יכול להחליט מהו גודל המשרד אותו הוא רוצה לרכוש.

המיקום המרכזי של פרויקט 456 הופך אותו לאטרקטיבי במיוחד עבור משקיעים. מתחם המשרדים החדש יוקם עם גישה קלה ונוחה אל 3 כבישים מרכזיים בישראל: כביש 4, 5 ושש. ומכאן גם נגזר שמו של הפרויקט. המתחם ייבנה בשכונת קרית אריה במערב פתח תקווה בסמוך לרחוב נחשון ולרחוב ז'בוטינסקי. כמו כן, בסמוך למשולש העסקים וההייטק החדש של גוש דן כבר קיימים כרגע 2 בנייני משרדים (בניין גטר ובניין לקסוס).

חברת MSN ייזום ושיווק נדלן מארגנת בימים אלה קבוצת רכישה של משקיעים המעוניינים לקחת חלק באחד מפרויקטי הדגל של העיר פתח תקווה בשנים האחרונות. החברה, אשר זהו פרויקט הנדל"ן המסחרי הראשון שהיא משווקת, בטוחה בכדאיות ההשקעה בו ומציעה למשקיעים תנאי מימון נוחים, רישום של הנכס בטאבו וחיסכון משמעותי בעלויות של בין 20 ל-30 אחוז.

גיל מולכו, רן צדיקריו וצוות חברת MSN נדל"ן יישמחו לספק לכם תשובות לכל שאלותיכם ולמסור פרטים נוספים אודות הפרויקט. לקבלת חוות דעת והמלצות נוספות על החברה לחצו כאן.

לקריאה נוספת: מדריך מקיף עם מידע על קניית משרדים להשקעה

מדיה נוספת:

מיקום ומפה 456 MSN נדלן  MSN נדל"ן 456