אימון תזונתי

אימון תזונתי לנערות מתבגרות

גיל ההתבגרות הוא גיל לא קל, במיוחד לנערות בעלות עודף משקל. בגיל זה עודף משקל עשוי לגרום לרגשי נחיתות ופחדים שילוו את הנערה למשך כל החיים. יתרה מכך התייחסות לא נכונה לצרכי הנערה בגיל ההתבגרות עושיים להוביל להפרעות אכילה ומשברים בעתיד.

אימון תזונתי לנערות מתמקד בשיפור איכות החיים. האימון שם דגש על לימוד הצעירות לא רק כיצד לרדת במשקל, אלא גם בפיתוח ביטחון ודימוי עצמי ושיפור יכולת ההתמודדות עם לחצים כך שהנערה שעוברת את תוכנית תלמד כיצד לשמור על המשקל ועל בטחונה העצמי גם בעתיד וכיצד ליישם את מה שלמדה גם בתחומים אחרים בחיים.

אימון תזונתי לכל המשפחהתזונה אימון תזונתי

אנחנו חיים בתרבות של שפע, האוכל מגרה וזמין. הילדים כיום פחות פעילים מבעבר ומעדיפים לבלות מול המחשב והטלוויזיה יותר מאשר בחוץ. התוצאה היא שכיום שליש מהילדים סובלים בישראל מעודף משקל. אנחנו מהמדינות המובילות בעודף משקל בעולם.

הורים רבים עומדים חסרי אונים ולא ודעים כיצד להוג. מצד אחד אתם מודאגים הילד משמין ומצד שני תמיד קיים החשש כי דיאטה בגיל צעיר תוביל להפרעות אכילה בעתיד.

אימון תזונה משפחתי בא לענות על צרכים אילו. על מנת ללמד את הילד לאכול נכון ולרדת במשקל, צריך לפעול בתהליך משפחתי מהנה. הדגש בתוכנית אימון תזונתי הוא על הקניית כלים משפחתיים לחיים בריאים יותר. בלי למנוע מהילדים ממתקים והנאות נשלב בתפריט מאכלים בריאים.

באימון תזונתי תלמדו כיצד לבחור מבין המוצרים בסופר, איך לארגן את האוכל לאורך היום ובעיקר איך להנות מהתהליך כך שיהיה קל לשמור עליו גם בעתיד, לרדת במשקל ולשמור עליו לתמיד.