אימון אישי אפקטיבי

אימון משפחה וקריירה

תהליך המאפשר התבוננות בחזון האישי והמטרות של המתאמן ומציאת "שביל" המשלב חיי משפחה מלאים לצד השאיפה לפתח קריירה משגשגת.

אימון זוגיות במשבר

מרבית הזוגות מגיעים לאימון או טיפול זוגי על סף גירושין וכבר נמצאים בעיצומו של משבר אשר לעיתים אפשר היה להמנע ממנו. ברוב המקרים עיקר המחלוקות בין בני הזוג נובעות מחוסר תקשורת אשר בעזרת אימון אישי-זוגי ניתנות לפיתרון ולבניית זוגיות פורה ומעצימה לשני בני הזוג.

פרידה: בחלק מן המקרים הדבר בלתי נמנע מחוסר התאמה מנטאלי-רגשי ונתק בתקשורת, האימון מסייע בקבלת ההחלטה הנכונה ומלווה את תהליך הפרידה על מנת שהמצב לא יאמלל את שני הצדדים ואת המשפחה המורחבת, כך, שלמרות התהליך ייצאו הצדדים מחוזקים לדרכם החדשה.

אימון אישי אפקטיבי

הדרך להחלטה ובחירה – "החירות על חיינו"

החירות על חיינו שזורה בהתנצחות מתמדת בין ההגיון לבין הרגש, שכן, בחירה נובעת מן הרגש ומתוך אהבה ואילו החלטה מקורה בהגיון ובשיקול דעת. אימון להשגת החירות על חיינו, מוביל את המתאמן להתבונן התבוננות פנימית עמוקה בנקודת האי נוחות ולגרום לבחירת הדרך הנכונה לחיות את חיינו מתוך בחירה ואהבה.

אהבה וקבלה עצמית

כיצד לאהוב את עצמנו בשלמות, באהבה אמיתית שאינה תלויה בדבר. אדם הרוצה להרגיש טוב באמת עליו לאהוב את עצמו ולא להיות תלוי באהבה מבחוץ, אלא, מתוך התבוננות פנימית עמוקה ואהבה כל הדברים הנפלאים בתוכנו.

אדם מחפש משמעות – מה היעוד?

מה התכלית? מה הסיבה? מה גורם לנו להרגיש טוב? כאשר נבין את המשמעות=הסיבה=הערך שגורמים לנו להרגיש טוב נגיע לשלמות עם עצמנו. נבין מה היעוד=מה הגורם שמאפשר לנו להרגיש שלמים, מלאים ומסופקים בחיינו.

הדרך למציאת זוגיות

אימון אישי למציאת בן/ת זוג הינו תהליך המאפשר לנו לעצור את ההתנהלות הרגילה שלנו הפועלת על עיקרון "הטייס האוטומטי" ולשים את עצמנו והצרכים שלנו במקום חשוב. כמה פעמים שאלתם את עצמכם את השאלה:מדוע אם אני שווה כל-כך אינני מוצא את האדם המתאים?

ובכן,האימון האישי גורם לנו להתבונן על חיינו ולהבין מה חשוב יותר או פחות, מגדירים את הזוגיות אותה אנו רוצים, מדמיינים, מזהים את האמונות, העכבות או המחשבות המכשילות אותנו להשגת הזוגיות ופועלים מתוך החוזקות להשלמת התהליך ותחילתה של דרך חדשה.

*מחלום למציאות" – הדרך למימוש הפוטנציאל האישי והעצמתו. מה שמעכב אותנו מלהיות מי שאנו באמת זהו הפחד שלנו וחוסר המודעות. התפתחות אישית והעצמה מתממשת בחיי היומיום ובאה לידי ביטוי במחשבות שלנו ,בדפוסי ההתנהגות ובפעולות היומיומיות. ניתן לממש את הפוטנציאל הגלום בכל אחד מאיתנו ע"י אימון אישי דרך התבוננות עמוקה שרואה את המציאות הרחבה יותר וכך יפתחו בפנינו אופקים חדשים. האימון מקנה כלים למיפוי החיים שלנו ולהתמקדות בערכים שלנו ומי אנו באמת.

בעזרת המאמן אנו מסמנים יעדים,מטרות,תוכנית פעולה ובוראים לעצמנו עולם נינוח. האימון מאפשר לכל אדם שרוצה להתפתח ומוכן להשקיע אנרגיה לגלות את העוצמות החבויות בתוכו ולהביא למימוש עצמי.

קשרי הורים – ילדים

הורות הינה אומנות אשר בחלקה נרכשת ככל מיומנות אחרת,תהליך אימון הורים דומה לאימון אישי ומתמקד ביחסים בתוך המשפחה. האימון מתמקד בהפיכת ההורים למעין מאמנים לילדיהם, שיפור התקשורת בין ההורים ובינהם לבין ילדיהם, העצמת ההורים, מתן כלים לפתרון קונפליקטים והפיכת התא המשפחתי לתא אפקטיבי הנעים להיות בו.