השקעה מניבה: 3 נקודות חשובות לבדיקת כדאיות השקעת נדל"ן בארה"ב

כשאנשים רוצים להפוך להיות משקיעים פרטיים ולהיכנס לתחום הנדל"ן, כשמשקיעים בעלי נכסים רוצים להגדיל את הרווחים ולבנות עסקים גם מחוץ לארץ, ארה"ב יכולה להיות השקעה מניבה בהחלט. לאנשים רבים הנושא יתן הרגשה של מלא חשש, אי ידע בנושא, פחד לעסקים במקום לא מוכר, השימוש במטבע הדולר ובהפסדים העלולים להשקיע ברמה דרסטית על המצב הכלכלי. אך ארה"ב מציגה את תחום השקעות נדלן ברמה גבוהה, אנשים רבים מידי שנה נכנסים לתחום ומתחילים בבניית עסקים ורכישת נכסים בארצות הברית ומבינים שיש פוטנציאל גדול לצמיחה כלכלית ולעבודה עצמאית של השקעות נדלן, דווקא בארה"ב.

השקעות נדלן בארה"ב 

השקעות נדל"ן

ארה"ב היא בעלת הצבא החזק ביותר בעולם, עומדת על ממשלה יציבה המחזיקה מדינות רבות מתחתיה, מספקת מענה לאוכלוסייה כולה ועומדת על חופש הביטוי וניצחון. עסקים בארה"ב הם ההחלטה הנכונה בעיקר בתחום השקעות בנדלן ויש 3 נקודות חשובות למה כדאי דווקא שם:

אחד הנקודות שרבים מאנשי הנדל"ן יסכימו בכך שהיא גם החשובה ביותר, הוא משבר הסאב פריים, טוב לנדל"ן, רע לאוכלוסייה. משבר הסאב פריים הוא משבר שפרץ בשנת 2007-2008 ורבים מהאוכלוסייה האמריקאית איבדו את העבודה, את הרכוש הפרטי, את הכסף הרב שצברו ואת קורת ביתם. בנקים גדולים עם שם מכובד נפלו והמסים, הריביות והעמלות צנחו במספרים למטה. אנשי הנדל"ן תפסו את העניין והבינו שהכלכלה מתקשה לעלות, אנשים רבים דרושים וזקוקים לבית והמסים כמעט אפסיים. מאז ועד היום מורגש משבר הסאב פריים וההשקעה של נכסים בארה"ב נמנת על סכומים קטנים והדרישה הרבה של האנשים להשכרת בית הוא עדיין נושא יום יומי של אנשים רבים.

נקודה שניה שבא כדאי להיכנס לתחום ההשקעות בארה"ב היא קבוצת רכישה. מכיוון שרבים מהאנשים הרוצים להיכנס לתחום אינם בקיעים בנושא ובעלי ידע רב, יש את הצורך והדרישה לאנשים שכבר מנוסים ויודעים רבות בנושא להדריך, ללוות, להסביר, ללמד ולהצליח. קבוצת רכישה כמו ביצוע השקעות נדלן עם חברת אינטו הפועלת בארץ ומספקת נכסים בארצות הברית, יוכלו לתת את העזרה מהרגע בו המשקיע נכנס לתחום הנדל"ן כמשקיע מתחיל, בחירת הנכס הנכון לו, המתאים לו מבחינה כספית, המידע הרב לצורך הצלחה בטוחה ועד הרגע בו לוחץ יד עם בעל הנכס ורוכש את המקום. אנשים אלה הנם מקצועיים, מנוסים, ובידם כמות רבה של נכסים בעלי תשואה גבוהה ומספקים שירות בעזרה להפרש הרווח בטווח זמן קצר מזמן ההשקעה ההתחלתי.

נקודה אחרונה המביאה את השכנוע המוחלט להשקעה מניבה בהשקעות נדלן בארה"ב היא ההבדל המשמעותי של התשואה בהשקעות נדל"ן בארה"ב לארץ. עם סכום מסוים של כסף, אדם יכול לקנות בית מרוהט, משופץ, עם גינה, עם חניה, עם מחסן ועם שביל קטן באזור מבוקש בארה"ב. לעומת זו באותו סכום של כסף הוא יוכל לקנות דירת 2-3 חדרים שאינה מרוהטת, במקום קצת מעורער מבחינה מבוקשת ובאה ללא שיפוץ כלל.